V našem e-shopu najdete nyní slevy na veškeré zboží.
Novinky
14.09.2022
Vážení zákazníci, od 14.9.2022 můžete platit u nás přes platební bránu GoPay. číst celé
Zobrazit všechny novinky
  1. Úvod
  2. INSPIRACE, ČLÁNKY, NÁVODY »
Exploding box - Graphic 45 - Time To Flourish

Základ této krabičky s jarní tématikou tvoří zelený hladký barevný papír a ani pro tentokrát Vojtula při svém krásném tvoření neodolala papírům značky Graphic 45. Zde  jsou  použity převážně dva nádherné oboustranné scrapbookové papíry March Cut Apart a May Flourish ,  ale i dekorační prvky z kolekce Time To Flourish. Dozdobeno samolepícími prvky, vyraženými kytičkami a dřevěnými výřezy.

Zabaleno ;)
Exploding box - Graphic 45 - Couture

Dostala jsem na Vánoce krásnou brožku, ale ještě krásněji byla zabalena. A tak se s Vámi podělím o nádherný počin z dílny Vojtuly - Exploding box! A Vojtulce tímto mnohokrát děkuji!!!

Základ krabičky tvoří hladký barevný papír a protože milujeme papíry značky Graphic 45, jsou zde použity scrapbookové papíry Decorative Flourish z kolekce Artisan Style i dekorační prvky z kolekce Couture. Dozdobeno samolepícími prvky.

No není nádherná?

ZabalenoPrvní krásné překvapení - dvě krabičky! Uau, copak tam je?Chvíle napětí ;)Jupí - Scarabeus od Kudličky!
Papírové krabičky

Tyto papírové krabičky si můžete vyrobit pomocí šablonek, které nabízíme k prodeji na našem e-shopu tady Krabička má velikost: 6 x 6 cm a je vhodná jako obal na menší šperk. V e-shopu nabízíme ještě i tento typ šablonky.

Papírové krabičky

O nás
Obchodní podmínky
Platby přes platební bránu GoPay

Logo
Art-hobby-kreativ
(Po-Pá 9-15)
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz