Zpracování cookies

Náš e-shop a partneři potřebují Váš souhlas s použitím souborů cookies, aby Vám mohli zobrazovat informace týkající se Vašich zájmů.

Odmítnout vše můžete zde.

logo    Art-hobby-kreativ  Marcela Šímová   

NOVINKY

arr3

KONTAKTY

Art-hobby-kreativ
Výškovická 122
700 30 Ostrava-Zábřeh
tel: +420 604 623 700
marsimova@seznam.cz
IČ: 60804033
Nejsme plátci DPH

ZBOŽÍ V AKCI


INSPIRACE, ČLÁNKY, NÁVODY » INSPIRACE » KRABIČKY » KRABIČKY
Exploding box - Graphic 45 - Time To Flourish

Základ této krabičky s jarní tématikou tvoří zelený hladký barevný papír a ani pro tentokrát Vojtula při svém krásném tvoření neodolala papírům značky Graphic 45. Zde  jsou  použity převážně dva nádherné oboustranné scrapbookové papíry March Cut Apart a May Flourish ,  ale i dekorační prvky z kolekce Time To Flourish. Dozdobeno samolepícími prvky, vyraženými kytičkami a dřevěnými výřezy.


Exploding box - Graphic 45 - Couture

Dostala jsem na Vánoce krásnou brožku, ale ještě krásněji byla zabalena. A tak se s Vámi podělím o nádherný počin z dílny Vojtuly - Exploding box! A Vojtulce tímto mnohokrát děkuji!!!

Základ krabičky tvoří hladký barevný papír a protože milujeme papíry značky Graphic 45, jsou zde použity scrapbookové papíry Decorative Flourish z kolekce Artisan Style i dekorační prvky z kolekce Couture. Dozdobeno samolepícími prvky.

No není nádherná?


Papírové krabičky

Tyto papírové krabičky si můžete vyrobit pomocí šablonek, které nabízíme k prodeji na našem e-shopu tady Krabička má velikost: 6 x 6 cm a je vhodná jako obal na menší šperk. V e-shopu nabízíme ještě i tento typ šablonky.