V našem e-shopu najdete nyní slevy na veškeré zboží.
Novinky
20.03.2023
Nádherné merino příze v našem e-shopu
Vážení zákazníci, v našem e-shopu i kamenné prodejně přibyly v nabídce nádherné merino příze Cecily Grove Yarns. Jedná se o dva druhy přízí: Goya Meri... číst celé
14.09.2022
Vážení zákazníci, od 14.9.2022 můžete platit u nás přes platební bránu GoPay. číst celé
Zobrazit všechny novinky
  1. Úvod
  2. BESKYDSKÝ SRAZÍK
Co je to Beskydský srazík...

KORÁLKY, PROUTÍ, DRÁTKY,

TO JSOU BEZVA HRÁTKY,

OD RÁNA AŽ DO NOCI,

UŽ NÁM NENÍ POMOCI.

DRÁTOVANÉ HRNÍČKY,

UPSALI JSME DUŠIČKY.

PAPÍRY, TRIČKA, BARVIČKY,

UŽ MÁME ZAMOTANÉ HLAVIČKY.

LEKTORKY NÁM ROZDAJÍ NÁVODY,

HOLKY POŘÁDAJÍ ZÁVODY.

KTERÁ KOLIK RULIČEK,

TO JE PÁNI VĚCIČEK,

KORÁLKY, TÁCKY, KOŠÍČKY,

NÁDHERNÉ, SKVOSTNÉ ŠPERČÍČKY.

DO POSTÝLEK SE NÁM NECHCE,

JĚŠTĚ SCHÁZÍ JEDNA LEKCE!

PŘÁNÍČKA, OZDŮBKY, FIMO,

UŽ JSME Z TOHO MIMO.

NA POSÍLENÍ NERVÍČKŮ,

JE TU SPOUSTA DORTÍČKŮ.

ČTVRTEK, PÁTEK AŽ NEDĚLE,

VŠEM SE NÁM DAŘÍ SKVĚLE.

CELÝ TÝDEN! TO BY BYLO!

TO BY NÁM VŠEM LAHODILO.

DOVOLENÉ JE VŠAK MÁLO,

ALE ZA HŘÍCH, BY TO STÁLO.

VOJTULKY S NÁMI TRPĚLIVĚ SEDÍ,

HOLKY NA NĚ S ÚŽASEM HLEDÍ.

JAK TO ZVLÁDNOU, VŠE SE DAŘÍ,

JSOU TO ÚŽASNÍ NEZMAŘI.

PEVNÉ NERVY HOLKY MAJÍ,

ZA TA LÉTA, UŽ TO ZNAJÍ!

HOLKY - DÍKY, ZASE KRÁSNÉ,

JARO ZNOVU, JE TO JASNÉ!

Autorka tohoto dílka, za které moc a moc děkujeme je Lupra!!!

Beskydský srazík 3/2013

Díky našim skvělým paparazzi Vám mohu alespoň trošičku přiblížit náš jarní srazík, který se konal v duchu příprav na krásné svátky vítající jaro, na Velikonoce!

Opět vládla skvělá nálada, tvořilo se od rána do večera, od večera do noci a pár hodin přes rozbřeskem šli i ty nejvýkonnější tvořilky přeci jen na chviličku spinkat, aby ráno Pepina zvolala naše už tradiční heslo: "Ke strojům!" a my se mohli opět vrhnout na nové techniky.

Někteří si domů vezli nejeden výrobek;)

Drátovaly se vajíčkaMickam byla stále v obležení...drátovalo se ve dne...v noci... S Luckou se zdobily vajíčka......Nehétek použila i čínskou malbou......a vypadaly opravdu krásně...Nechybělo fimování se Sabulí......se Simčou jsme zdobily lžičky... S Ludenou jsme rozhazovaly sůl......ale i krásně zdobily štětcem hedvábí......a takhle kouzelně to dopadlo...Došlo na ovečky......na zajíčky......na zainteresované diskuze...nad fimem......nad kufříkem......nad papírovou krajkou...Skládaly se čajové sáčky......papírky na kabelky...Šilo se ......i páralo...Tvořily se květy......krabičky......savovalo se......pletlo se z papíru......pletlo se z pedigu......tvořili malí......větší......tvořily holčičky......tvořily holky......tvořily dámy......tvořili kluci......juchalo se......a došlo i na slzy...neplačte, zase se sejdeme;)
Beskydský srazík 10/2012

Ve dnech 25. - 28. října 2012 proběhlo v Beskydech další, v pořadí už třetí víkendové tvoření za účasti úžasných tvořilek a tvořilka.

Níže uvádím fotoprůřez těch čtyřech dnů, které jsme tam protvořily.

Pro tentokrát jsme tento víkend okořenily Vánočním dárečkohraním, které si na nás vymyslely dámy Lupra a Sabule. Všichni se velmi rádi k tomuto nápadu připojili a tak jsme to my Vojtuly pojaly zcela vánočně. K jídlu byl tradiční bramborový salát a řízek a Bránice napekla cukrovíčko. Večer začal padat sníh a tak byla Vánoční atmosféra dokonalá... nechali jsme se tedy inspirovat a tvořili nejen andílky a zvonečky na stromečky ať už z drátků a perliček, ale i z pedigu a papíru, baňky v síťce z perliček a tak dále a to vše za veselé atmosféry.

Domů jsme odjížděli jako o Božím hodu z návštěvy od maminky, protože k obědu jsme si dali pečenou krůtu, knedlík a červené zelí a po té jsme odklízeli sníh z aut:)

Už se těšíme na jaro!

Vaše Vojtuly

Účastníci zájezdu:)Beskydská nadílkaVánoční nadíllkaVánoční skřítciDortík od PepinkyPapírové pleteníFimohrátkyFimohrátkyKočičky z ponožekPedigQuillingSítotiskFimohrátky II.Pedig II.

O nás
Obchodní podmínky
Platby přes platební bránu GoPay

Logo
Art-hobby-kreativ
(Po-Pá 9-15)
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz