Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies.

logo         

Nyní si můžete vybírat jeden druh zboží v několika variantách a s jinou, výhodnější cenou.


Úvod »BESKYDSKÝ SRAZÍK» Pobyt na víkendovém tvoření: 11. - 14. října 2018


        

Pobyt na víkendovém tvoření: 11. - 14. října 2018

čtvrtek, pátek, sobota, neděle

img

 

Číslo produktu: POBYT01
naše cena:
2 250,00 Kč (88,48 €)
Hlídací pes:
Hlídací pes

POPIS PRODUKTU

Cena zahrnuje ubytování (tři noci) a stravu - plnou penzi (čtvrtek - večeře, pátek + sobota - snídaně formou švédského stolu, oběd, večeře, neděle - snídaně formou švédského stolu, oběd).

Pobyty jsou omezeny současnými ubytovacími možnostmi hotelu Beskyd. Ve chvíli kdy bude tato kvota naplněna, bude nákup zastaven. Další zájemci se mohou přihlásit na této adrese: marsimova@seznam.cz a budou vedeni jako náhradníci.

 

Termín: 11. - 14. října 2018

Zahájení: 11. října 2018 ve 14.00 hodin

Ukončení: 14. října 2018 ve 12.00 hodin

Místo konání: Hotel Beskyd, Trojanovice

Ubytování: hotelové pokoje bez soc. zařízení

Postup: Přihlašte se prostřednictvím objednávky, rezervujete si tak místo na srazíku.

Po příjezdu ve Vámi vybraný den kontaktujte, prosím, pořádající/ubytovávající: Marcela Šímová (vojtula), Petra Ryboňová (Vojtula 1)

Platbu za jednotlivé kurzy bude vybírat vždy samotná lektorka! Kurzy k pobytu, kterých se budete chtít účastnit vybírejte zde.

Těšíme se na Vás!

 

Podmínky:

Po obdržení Vaší objednávky Vám v nejbližších dnech mailem zašleme výzvu k úhradě pobytu, který je nutno zaplatit nejpozději do 21. září 2018.

Pokud nebude do tohoto data platba ve výši 1 950,-- Kč, připsána na náš účet, Vaše objednávka se ruší a budeme kontaktovat zájemce z řad náhradníků. Částka 1 950,-- Kč se skládá z nevratného poplatku ve výši 500,-- Kč a doplatku ve výši 1 450,-- Kč.

 

Rozmístění účastníků na pokojích je zcela na úvaze pořadatele.

 

Storno podmínky:

Storno poplatek se počítá z doplatku celkové ceny, tzn. z částky 1 450,-- Kč.

Při zrušení rezervace od 22. září do 30. září 2018, včetně bude jako storno poplatek účtováno 50% z doplatku celkové ceny, tzn. vráceno bude 725,-- Kč max.

Při zrušení rezervace od 1. října do 7. října 2018, včetně bude jako storno poplatek účtováno 75% z doplatku celkové ceny, tzn. vráceno bude 362,-- Kč max.

Při zrušení rezervace od 8. do 14. října 2018 bude jako storno poplatek účtováno 100% z doplatku celkové ceny, tzn. platbu nevracíme.

Pokud se z jakéhokoliv důvodu nebudete moci zúčastnit, můžete za sebe najít náhradníka a rezervační poplatek či platba Vám tak nepropadá.

V případě předčasného ukončení či přerušení pobytu bez zavinění pořadatele nevzniká pořadateli povinnost vrátit objednavateli zaplacenou cenu pobytu, ani její poměrnou část.

V případě storna z důvodů neodvratitelných událostí (úmrtí v rodině, hospitalizace objednavatele nebo člena jeho rodiny, vážné onemocnění, úraz, živelná pohroma) se storno poplatek neúčtuje. Výše uvedené skutečnosti je objednavatel povinen doložit písemným dokladem ubytovateli nejpozději do 3 dnů od jejich vzniku.

V případě, že z jakéhokoliv důvodu budeme muset pobyt rušit, bude vám navráceno 100% vložených peněz.

Odesláním objednávky vyjadřujete souhlas se všemi výše uvedenými podmínkami.

Hlídací pes
Watch DOG


Informovat na e-mail při změně:


       když cena klesne pod

        když produkt bude na skladě


Zadejte Váš e-mail: