Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies.

logo         

Nyní si můžete vybírat jeden druh zboží v několika variantách a s jinou, výhodnější cenou.


Úvod »BESKYDSKÝ SRAZÍK» Pobyt na víkendovém tvoření: 12. - 15. dubna 2018


        

Pobyt na víkendovém tvoření: 12. - 15. dubna 2018

čtvrtek, pátek, sobota, neděle

img

 

Číslo produktu: POBYT01
naše cena:
1 950,00 Kč (75,87 €)
Hlídací pes:
Hlídací pes

POPIS PRODUKTU

Cena zahrnuje ubytování (tři noci) a stravu/plnou penzi (čtvrtek - večeře, pátek + sobota - snídaně formou švédského stolu, oběd, večeře, neděle - snídaně formou švédského stolu, oběd).

Termín: 12. - 15. dubna 2018

Zahájení: 12. dubna 2018 ve 14.00 hodin

Ukončení: 15. dubna 2018 ve 12.00 hodin

Místo konání: Hotel Beskyd, Trojanovice

Ubytování: hotelové pokoje bez soc. zařízení

Postup: Přihlašte se prostřednictvím objednávky, rezervujete si tak místo na srazíku.

Po příjezdu ve Vámi vybraný den kontaktujte, prosím, pořádající/ubytovávající: Marcela Šímová (vojtula), Petra Ryboňová (Vojtula 1)

Platbu za jednotlivé kurzy bude vybírat vždy samotná lektorka! Kurzy k pobytu, kterých se budete chtít účastnit vybírejte zde.

Těšíme se na Vás!

 

Podmínky:

Po obdržení Vaší objednávky Vám v nejbližších dnech (do cca 1 týdne) mailem zašleme výzvu k úhradě nevratného rezervačního poplatku ve výši 500,-- Kč, který je nutno uhradit do 8. února 2018.

Pokud nebude v tento den platba přičtena na náš účet, Vaše rezervace se ruší. A budeme kontaktovat zájemce z řad náhradníků.

Doplatek ceny 1 450,-- Kč je nutné uhradit do 11. března 2018. Na základě provedení druhé části platby Vám vystavíme a zašleme celkovou fakturu.

Rozmístění účastníků je zcela na úvaze pořadatele.

 

Storno podmínky:

Storno poplatek se počítá z doplatku celkové ceny, tzn. z částky 1 450,-- Kč.

Při zrušení rezervace od 12. března do 25. března 2018, včetně bude jako storno poplatek účtováno 50% z doplatku celkové ceny, tzn. vráceno bude 725,-- Kč max.

Při zrušení rezervace od 26. března do 8. dubna 2018, včetně bude jako storno poplatek účtováno 75% z doplatku celkové ceny, tzn. vráceno bude 362,-- Kč max.

Při zrušení rezervace od 9. do 15. dubna 2018 bude jako storno poplatek účtováno 100% z doplatku celkové ceny, tzn. platbu nevracíme.

Pokud se z jakéhokoliv důvodu nebudete moci zúčastnit, můžete za sebe najít náhradníka a rezervační poplatek či platba Vám tak nepropadá.

V případě předčasného ukončení či přerušení pobytu bez zavinění pořadatele nevzniká pořadateli povinnost vrátit objednavateli zaplacenou cenu pobytu, ani její poměrnou část.

V případě storna z důvodů neodvratitelných událostí (úmrtí v rodině, hospitalizace objednavatele nebo člena jeho rodiny, vážné onemocnění, úraz, živelná pohroma) se storno poplatek neúčtuje. Výše uvedené skutečnosti je objednavatel povinen doložit písemným dokladem ubytovateli nejpozději do 3 dnů od jejich vzniku.

V případě, že z jakéhokoliv důvodu budeme muset pobyt rušit, bude vám navráceno 100% vložených peněz.

Odesláním objednávky vyjadřujete souhlas s uvedenými podmínkami.

Hlídací pes
Watch DOG


Informovat na e-mail při změně:


       když cena klesne pod

        když produkt bude na skladě


Zadejte Váš e-mail: